Kriitiliste haiguste kindlustus ikoon

Kriitiliste haiguste kindlustus

Kriitilised haigused on näiteks vähk, infarkt, insult, pahaloomuline kasvaja ja muud eluohtlikud haigused. Haiguse saamisel makstakse hüvitist.

Koos elukindlustusega saad teha kriitiliste haiguste kindlustuse. Näiteks vähi, südameinfarkti, insuldi või pahaloomulise kasvaja diagnoosi saamisel makstakse hüvitist, mida saad kasutada enda soovi kohaselt.

Kuna tõsisest haigusest paranemine võib kaua aega võtta, siis paljud kasutavad seda hüvitist haigusest taastumisest ja toimetulekuks vajalike kulude katmiseks.

Hüvitise suurus lepitakse kokku kindlustuslepingu sõlmimisel ning vastavalt sellele kujuneb igakuine kindlustusmakse.

Elukindlustus koos kriitiliste haiguste kindlustusega on kaks-ühes leping, mis pakub turvatunnet nii sulle kui ka sinu lähedastele:

  • kui jääd haigeks, siis saad kindlustushüvitise näol rahalist tuge
  • kui peaksid siiski surema, saavad lähedased surmajuhtumi hüvitise.

Elukindlustust koos kriitiliste haiguste kindlustusega pakuvad

Kui palju kriitiliste haiguste kindlustus maksab?

Näiteks 35-aastasele inimesele maksab keskmise aastapalga suurune elukindlustus koos sama suure kriitiliste haiguste kindlustusega ligi 10 eurot kuus.

Kindlusta targalt

Kindlusta end oma pere jaoks

Me kindlustame tavaliselt oma vara ja kodu, et asjad oleksid lihtsamad, kui nendega peaks midagi juhtuma. Kuid elukindlustusele me enamasti […]

Kindlustus raskete haiguste puhuks

Elukindlustusseltsid pakuvad erinevaid võimalusi, et inimesed saaksid end kindlustada võimalikult paljude riskide vastu elus. Viimasel ajal on saanud järjest suuremat […]

Kui tervis kaob käest, on kindlustusest abi

Tõsisest haigusest toibumine võtab aega. Pikalt töölt eemaloleku ajaks vajatakse raha laenude maksmiseks, taastusraviks ja ka argielu elamiseks. Kui majanduslik […]